Kurumsal
MİSYONUMUZ
     Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak aldığımız, gıda yönetmeliği standartlarında, müşterilerimize her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış yemekler sunmayı görev bildik.

     Kurumsal yapımızı sürekli güncelleyerek, şube ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. mevcut şube ve yeni açılacak şubelerimizde Müşterilerimizi ile güler yüzlü bir iletişim kurarak karşılamayı ve uğurlamayı amaç edindik.

     Bu bilinci bizden sonraki kuşaklara aşılayarak, kaliteli hizmet ve lezzet anlayışını devam ettirmek temel misyonumuzdur.
VİZYONUMUZ
     Yöresel mutfak ve yemek zevkini değerli müşterilerimizin beğenisine sunan bizler, sağlıklı ve kaliteli yemek üretmeyi amaç edinerek hijyenik ortamlarda size hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

     Müşteri beklenti ve isteklerine en uygun şekilde sunmayı, başarının da eğitim ile gerçekleşebileceğini bilen insanlar olarak mesleki eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş dünya standartlarında üreten ve hizmet veren bir kuruluş olmayı amaç edindik.
KALİTE VE HİJYEN POLİTİKAMIZ
     Restoranlarımıza tek bir merkezden üretim ve sevkiyat yapılmaktadır. Türk Gıda Kodeksine uygun, gerekli izin belge ve onaylar alınmış olarak üretim gerçekleştirilmektedir.

     Yemeklerimizin lezzetini öncelikle içine kattığımız sevgiden ve müşterilerimize verdiğimiz değerden almaktadır.

     Mekan temizliği, ürün temizliği, malzeme temizliği ve insan temizliği. Konusu yemek olan bir müessese için asla olmazsa olmaz kuraldır. Tüm personelimize Periyodik Hijyen Eğitimleri verilmektedir. Yönetici Personelimiz Gıda Mühendisi tarafından yapılan denetimler ile de firmamızda hijyen bir ortam sağlanmaktadır.
Toplam 47674 kez ziyaret edildi...
Copyright © Emre Ajans - 2013